Přeskočit na navigaci

Výstavba zděných rodinných domů

Provádíme výstavbu zděných rodinných domů ze všech dostupných materiálů Ytong, Heluz, Porotherm, Porfix, …
Stavbu je možné dodat jako klasickou, nízkoenergetickou nebo v pasivním standardu a taktéž v několika fázích dokončení.

Hrubá stavba

Dodávka hrubé stavby je vhodná pro toho kdo chce ušetřit část financí, nebo je zručný kutil a některé práce zvládne sám. Výhodou je ta skutečnost, že stavebník dostane vše se zárukou a sníženou sazbou DPH. Jedná se o stavbu, která má hotovou základovou desku, obvodové zdivo, vnitřní příčky, strop a střechu. Tento druh výstavby je mezi zákazníky velmi oblíben.

Hrubá stavba - zděné rodinné domyHrubá stavba - zděné rodinné domy

Stavba před dokončením

Jedná se o stavbu, která je konstrukčně dokončena včetně samonivelačních Anhydritových podlah, oken a fasády. Schází dodělat jenom interiérové vybavení jako jsou obklady, dlažby, zařizovací předměty koupelny a WC, podlahové krytiny, interiérové dveře a malby stěn. Toto jsou ale věci, které většina lidí při zahájení stavby nemá vybrána.

Do takto provedené stavby lze vybavení dodělat dle výběru a přání stavebníka, nebo provézt svépomocí. Je to nejlepší řešení stavby, protože každý má čas na rozmyšlení jaké interiérové prvky si vybere.

Stavba zděného rodinného domu před dokončenímStavba zděného rodinného domu před dokončenímStavba zděného rodinného domu před dokončenímStavba zděného rodinného domu před dokončením

Stavba na klíč

Takto provedená stavba je dokončena včetně výmalby a připravena k nastěhování. Další možnosti jsou venkovní terénní úpravy, chodníky, vjezdy, opěrné zdi, pergoly, zahrada, bazén, … Výstavbu provádíme na základě smlouvy o dílo, která jasně specifikuje pevnou cenu za provedené dílo dle položkového rozpočtu.

Stavba zděných rodinných domů na klíčStavba zděných rodinných domů na klíčStavba zděných rodinných domů na klíčStavba zděných rodinných domů na klíč